Grzybica paznokci jest bardzo uciążliwym schorzeniem, które lubi się utrzymywać długi czas i pozbawiać nas poczucia komfortu. Jeżeli chcesz się pozbyć tego problemu postaw na innowacyjne leczenie grzybicy paznokci za pomocą lasera!

Dlaczego chorujemy na grzybicę paznokci?

Temat grzybicy paznokci często wraca ponieważ jest to schorzenie, które dotyka bardzo dużą część społeczeństwa.

Grzybica paznokci pojawia się przez zarażenie grzybami pleśniowymi, drożdżopodobnymi oraz dermatofitami. Namnażają się w wilgotnych środowiskach i bardzo łatwo przenoszą. Możesz się nią zarazić w salonie manicure gdzie nie zachowuje się wystarczającej higieny, na basenach. Może pojawić się w skutek chorób, niewłaściwej higieny własnej lub noszenia nieprzewiewnych butów.

Grzybica paznokci szczególnie często występuje u osób starszych, cierpiących na choroby nowotworowe, AIDS lub cukrzycę.

Najczęstsze objawy grzybicy paznokci:

  • kruchość paznokcia,
  • nieprzyjemny zapach,
  • pogrubienia na płytce paznokcia,
  • odbarwienia,
  • ból.

Należy leczyć grzybicę paznokci ponieważ, jak każda choroba, bagatelizowana może doprowadzić do powikłań. Nie leczona grzybica paznokci może być przyczyną ich utraty lub zakażenia dalszej części tkanek.

Do jednej z najskuteczniejszych metod pozbywania się grzybicy stosowany jest laser Lunula.

Leczenie grzybicy paznokcia

Laser Lunula to innowacyjna metoda leczenia grzybicy paznokci. Nazywa się go „zimnym” ponieważ nie generuje ciepła dzięki czemu nie dochodzi do skutków uboczny w postaci bólu lub przegrzania komórek. Emituje wiązkę laserową w formie liniowej dzięki czemu przenika w głąb płytki paznokciowej. Płytki paznokcia po kilku zabiegach zaczynają odrastać całkowicie zdrowe oraz wzmocnione!

Jest to metoda w pełni bezpieczna i nieinwazyjna. Lekarze potwierdzają jej bardzo wysoką skuteczność w leczeniu grzybicy paznokci. Jest to doskonała metoda do głębokiej pielęgnacji paznokci. Zdrowa kondycja paznokci daje mniejsze prawdopodobieństwo na powtórne zakażenie.

Laser Lunula na inne uciążliwe dolegliwości

Osłabienie naszych paznokci nie pojawia się jedynie w sytuacji kiedy zarazimy się grzybicą paznokci. Może być skutkiem stosowania tipsów, niedoborów w diecie lub innych chorób. Wpływają na to również zaburzenia hormonalne.

Zabiegi laserem Lunula doprowadzają do regeneracji płytki oraz odrastania całkowicie zdrowej powierzchni.

Wiązkami lasera leczy się skutki zachorowań na cukrzycę, łuszczycę oraz onycholizę. W przypadku kiedy dochodzi do mechanicznych uszkodzeń paznokcia laser wspiera i przyspiesza naturalny proces regeneracyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.